Impeller NE, 17018-0001B

kr 1 790,00

Vekt0,27 kg
Dimensjoner92 × 92 × 65 mm

20 på lager

Produktnummer: 1060271 Kategorier: ,

Erstatter modeller:
JMP 7446-01
Jabsco 17018-0001
Jabsco 17018-0001P
Volvo penta 21730348
Volvo penta 3817587
Volvo Penta 3583602
Volvo Penta 3593573
Volvo Penta 3817587
Volvo Penta 3819486
CAT 3N5895

Tekniske spesifikasjoner:
AØ: 65 mm
B: 76 mm
CØ: 16 mm
Antall blader: 8
Type aksel: Spline

Denne impelleren kommer frittstående i pappeske.

0 anmeldelser
0
0
0
0
0

Det er ingen omtaler ennå.

Bli den første til å omtale «Impeller NE, 17018-0001B»

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *