Impeller kit POS, 17018-0001-P
kr 1 790,00
| Vekt | 0,28 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 130 × 200 × 90 mm |
20 på lager
Erstatter modeller:
JMP 7446-01
Jabsco 17018-0001
Jabsco 17018-0001P
Volvo penta 21730348
Volvo penta 3817587
Volvo Penta 3583602
Volvo Penta 3593573
Volvo Penta 3817587
Volvo Penta 3819486
CAT 3N5895
Tekniske spesifikasjoner:
AØ: 65 mm
B: 76 mm
CØ: 16 mm
Antall blader: 8
Type aksel: Spline
Denne impelleren har medfølgende pakning og fett i blisterforpakning for piggoppheng.

Omtaler
Fjern filtreDet er ingen omtaler ennå.